slider image 0
  • (archiwum)Ferie narciarskie na Podhalu w Poroninie 21-26.02.2022

Zapraszamy narciarzy i snowboarderów do Poronina na rekreacyjny wyjazd narciarski. Poronin dzięki swojemu położeniu jest świetnym miejscem wypoczynkowym oraz bazą wypadową na stoki narciarskie Podhala. Pensjonat Skalnica oferuje pokoje 2,3,4,5 osobowe (wszystkie z łazienkami). Ciepła i rodzinna atmosfera tego miejsca jest jego wielkim atutem o czym mogliśmy się przekonać w tamtym sezonie narciarskim. Góralska kuchnia jest tylko jednym z atutów tego miejsca. Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego oraz wyciąg narciarski dla początkujących ”tuż za płotem” daje poczucie komfortu, gdy poczujemy zmęczenie.

• Warsztaty narciarskie z instruktorami
    • Doskonalenie techniki jazdy

Zapraszamy narciarzy i snowboarderów na ferie w Poroninie na Podhalu. Mieszkamy w pensjonacie Skalnica w Poroninie: pokoje 2,3,4,5 os. z łazienkami

W ramach wpisowego zapewniamy: śniadania i obiadokolacje (od obiadokolacji 21.02 do śniadania  w niedzielę 26.02)

• transport autokarem, przewodnictwo i pilotaż, środki dezynfekcyjne
    • warsztaty narciarskie z instruktorami
    • ubezpieczenie  NNW (suma ubezpieczenia do 12000 zł)
    • przejazdy autokarem na stoki narciarskie: Jurgowa, Polany Szymoszkowej, Białki Tatrzańskiej, Witowa lub innej stacji narciarskiej(w zależności od pokrywy śnieżnej).
    • wieczór z filmem górskim, Zakopane by night, gimnastykę poranną 😊

Zabieramy sprawny sprzęt narciarski, ubranie na stok narciarski, przybory osobiste, obuwie zmienne.

Koszt turnusu:     1150 zł –  Członkowie PTTK ( z opłacona składką na rok 2022).

1250 zł – Pozostali uczestnicy chętni na wyjazd.

Wpisowe zawiera obowiązkowe składki na: TFG i TFP (bezzwrotne).

* możliwość płatności bonem turystycznym­­

* dzieci i młodzież (niepełnoletni) pod opieką rodziców lub opiekunów

* koszt dodatkowy 6 dniowy karnet narciarski 600 zł (normalny), 540 zł (ulgowy)

* ulgi dla młodzieży do 16 r.ż., seniorów 65 + (karnety ulgowe)

* senior 75 +, karnet 5 zł za dzień

Zbiórka uczestników na dworcu głównym PKS w Rzeszowie stanowisko M, zbiórka o godz. 6.00 wyjazd godz. 6.20 Przejazd autostradą A4  na trasie Rzeszów-Tarnów-Kraków- Poronin. Powrót w sobotę ok. 19.00-20.00

Zapisy przez system rezerwacyjny Biura Podróży: https://pttkrzeszow.pl/

Wpłat należy dokonać: na indywidualny numer konta, który będzie przesłany drogą e-mailową po zgłoszeniu na wyjazd lub gotówką/kartą w Biurze Oddziału – max. 3 dni od daty zgłoszenia.

Brak wpłaty w w/w terminie powoduje skreślenie z listy. Kontakt z Biurem Oddziału tel. 17 85 367 55

W związku z sytuacją epidemiczną i różnymi ograniczeniami oraz zaleceniami, KAŻDY uczestnik będzie proszony o podpisanie oświadczenia. Przed wejściem do autokaru, należy przekazać przewodnikowi podpisany dokument (z datą rozpoczęcia wycieczki). Będzie go można także podpisać na miejscu. Zachęcamy d wcześniejszego wydruku – oszczędzimy czas J.

Odmowa podpisania oświadczenia,
    skutkuje wykluczeniem z uczestnictwa w wycieczce, bez zwrotu wpisowego.

Członkowie PTTK są objęci ubezpieczeniem (NNW) w Ergo Hestii w ramach opłacanej składki na 2022r (suma ubezpieczenia  do 25000)

Klub Pol-Survival PTTK Rzeszów

Jacek Dziwisz tel. 603 932 129